150D156X0010B2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
15 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 10 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D156X0010B2B
Numer produktu DigiKey
150D156X0010B2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D156X0010B2B
Opis
CAP TANT 15UF 20% 10V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D156X0010B2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,474" (4,70mm x 12,04mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V