SUD50N04-8M8P-4GE3
Numer produktu DigiKey
SUD50N04-8M8P-4GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD50N04-8M8P-4GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD50N04-8M8P-4GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD50N04-8M8P-4GE3
Opis
MOSFET N-CH 40V 14A/50A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 14A (Ta), 50A (Tc) 3,1W (Ta), 48,1W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SUD50N04-8M8P-4GE3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
56 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2400 pF @ 20 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3,1W (Ta), 48,1W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,8mOhm przy 20A, 10V