SUD40N02-08-E3
Numer produktu DigiKey
SUD40N02-08-E3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SUD40N02-08-E3
Opis
MOSFET N-CH 20V 40A TO252
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 40A (Tc) 8,3W (Ta), 71W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
600mV przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
35 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±12V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2660 pF @ 20 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
8,3W (Ta), 71W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V, 4,5V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,5mOhm przy 20A, 4,5V