SUD35N10-26P-T4GE3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 9
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 1 027
Arkusz danych
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 60
Kanał N 100 V 35A (Tc) 8,3W (Ta), 83W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SUD35N10-26P-T4GE3
Numer produktu DigiKey
SUD35N10-26P-T4GE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SUD35N10-26P-T4GE3
Opis
MOSFET N-CH 100V 35A TO252
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
47 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2000 pF @ 12 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
8,3W (Ta), 83W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
26mOhm przy 12A, 10V