SUD25N15-52-E3
Numer produktu DigiKey
SUD25N15-52-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD25N15-52-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD25N15-52-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD25N15-52-E3
Opis
MOSFET N-CH 150V 25A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 25A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
40 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
1725 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
52mOhm przy 5A, 10V