SUD23N06-31L-T4-E3
Numer produktu DigiKey
SUD23N06-31L-T4-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD23N06-31L-T4-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD23N06-31L-T4-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD23N06-31L-T4-E3
Opis
MOSFET N-CH 60V TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 23A (Tc) 3W (Ta), 100W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
670 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 100W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 15A, 10V