SUD23N06-31L-T4-E3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SUD23N06-31L-T4-E3 |
Opis | MOSFET N-CH 60V TO252 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 38 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 60 V 23A (Tc) 3W (Ta), 100W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 3V przy 250µA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 17 nC @ 10 V |
Seria | Vgs (maks.) ±20V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 670 pF @ 25 V |
Status części Aktywny | Straty mocy (maks.) 3W (Ta), 100W (Tc) |
Typ FET | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 60 V | Obudowa dostawcy urządzenia TO-252AA |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 4,5V, 10V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 31mOhm przy 15A, 10V |