SUD23N06-31-GE3
Numer produktu DigiKey
SUD23N06-31-GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD23N06-31-GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD23N06-31-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD23N06-31-GE3
Opis
MOSFET N-CH 60V 21.4A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 21,4A (Tc) 5,7W (Ta), 31,25W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SUD23N06-31-GE3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
670 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
5,7W (Ta), 31,25W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 15A, 10V