SUD15N15-95-E3
Numer produktu DigiKey
SUD15N15-95-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD15N15-95-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD15N15-95-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD15N15-95-E3
Opis
MOSFET N-CH 150V 15A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 15A (Tc) 2,7W (Ta), 62W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA (min.)
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
25 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
900 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
2,7W (Ta), 62W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
95mOhm przy 15A, 10V