SQM120N10-3M8_GE3
Numer produktu DigiKey
SQM120N10-3M8_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQM120N10-3M8_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQM120N10-3M8_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQM120N10-3M8_GE3
Opis
MOSFET N-CH 100V 120A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SQM120N10-3M8_GE3 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
190 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
7230 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,8mOhm przy 20A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 250µA