SQJB80EP-T1_GE3
Numer produktu DigiKey
SQJB80EP-T1_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQJB80EP-T1_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQJB80EP-T1_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQJB80EP-T1_GE3
Opis
MOSFET 2N-CH 80V 30A PPAK SO8
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 80V 30A (Tc) 48W Montaż powierzchniowy PowerPAK® SO-8 podwójny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SQJB80EP-T1_GE3 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
32nC przy 10V
Producent
Vishay Siliconix
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1400pF przy 25V
Seria
Moc - maks.
48W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80V
Obudowa / skrzynia
PowerPAK® SO-8 podwójny
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
30A (Tc)
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerPAK® SO-8 podwójny
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
19mOhm przy 8A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA