SQD23N06-31L_GE3
Numer produktu DigiKey
SQD23N06-31L_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQD23N06-31L_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQD23N06-31L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQD23N06-31L_GE3
Opis
MOSFET N-CH 60V 23A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 23A (Tc) 37W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
24 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
845 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
37W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 15A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA