SQD19P06-60L_GE3
Numer produktu DigiKey
SQD19P06-60L_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQD19P06-60L_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQD19P06-60L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQD19P06-60L_GE3
Opis
MOSFET P-CH 60V 20A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 60 V 20A (Tc) 46W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SQD19P06-60L_GE3 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
41 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1490 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
46W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
55mOhm przy 19A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA