SIHA21N65EF-E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 998
Arkusz danych
Kanał N 650 V 21A (Tc) 35W (Tc) Otwór przelotowy TO-220, pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHA21N65EF-E3
Numer produktu DigiKey
SIHA21N65EF-E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHA21N65EF-E3
Opis
MOSFET N-CH 650V 21A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
106 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2322 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
35W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, pełny pakiet
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
180mOhm przy 11A, 10V