SPA20N60CFDXKSA1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 334
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
onsemi
W magazynie: 625
Rohm Semiconductor
W magazynie: 441
Vishay Siliconix
W magazynie: 0
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
W magazynie: 685
STMicroelectronics
Kanał N 600 V 20,7A (Tc) 35W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3-31
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SPA20N60CFDXKSA1
Numer produktu DigiKey
SPA20N60CFDXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPA20N60CFDXKSA1
Opis
MOSFET N-CH 600V 20.7A TO220-FP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SPA20N60CFDXKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
124 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2400 pF @ 25 V
Status części
Nie do nowych projektów
Straty mocy (maks.)
35W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3-31
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
220mOhm przy 13,1A, 10V