TS7Y202KR32 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 750
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 3 546
Arkusz danych
2 kOhms 0,5W, 1/2W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS7Y202KR32
Numer produktu DigiKey
716-TS7Y202KR32-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS7Y202KR32
Opis
TS7 Y 2K 10% TR E3
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja
2 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,277" x 0,264" (7,04mm x 6,70mm)
Tolerancja
±10%