3361P-1-202G
Numer produktu DigiKey
3361P-202GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3361P-1-202G
Opis
TRIMMER 2KOHM 0.5W GULL WING TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms 0,5W, 1/2W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3361P-1-202G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
2 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,277" x 0,264" (7,04mm x 6,70mm)
Tolerancja
±10%