P0805H10R0FGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sfernice
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na siarkę, odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
P0805H10R0FGT
Numer produktu DigiKey
716-P0805H10R0FGTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
P0805H10R0FGT
Opis
SFERNICE THIN FILMS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na siarkę, odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,050" (1,91mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)