P0805E10R0FNW
Numer produktu DigiKey
716-P0805E10R0FNW-ND
Producent
Numer produktu producenta
P0805E10R0FNW
Opis
SFERNICE THIN FILMS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na siarkę, odporność na wilgoć Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P0805E10R0FNW Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na siarkę, odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,050" (1,91mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)