VORA1010M4T
Numer produktu DigiKey
751-VORA1010M4TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
751-VORA1010M4TCT-ND - Taśma cięta (CT)
751-VORA1010M4TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VORA1010M4T
Opis
1 FORM A SOLID STATE RELAY -SOP-
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Modele EDA/CAD
VORA1010M4T Modele
Kategoria
Prąd obciążenia
100 mA
Prod.
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
6 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOP
Obwód
Agencja zatwierdzająca
CQC, cUL, DIN, UL
Typ wyjścia
Prąd zmienny
Klasa
Motoryzacja
Napięcie - wejściowe
1,37V=
Kwalifikacja
AEC-Q102
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 100 V