TL2230EEF100
Numer produktu DigiKey
EG6030-ND
Producent
Numer produktu producenta
TL2230EEF100
Opis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPDT Standard Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TL2230EEF100 Modele
Kategoria
Funkcja przełącznika
On-On
Prod.
Prąd znamionowy (A)
100mA (=)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V