TSAL6100UL
Numer produktu DigiKey
751-TSAL6100UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSAL6100UL
Opis
IR EMITTER HIPOWER 950NM 5MM 10D
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podczerwień (IR) Emiter 940nm 1,35V 100mA 80mW/sr przy 100mA 20° Promieniowe
Kategoria
Długość fali
940nm
Producent
Vishay Semiconductor Opto Division
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,35V
Opakowanie
Zbiorcze
Kąt widzenia
20°
Status części
Aktywny
Orientacja
Widok z góry
Typ
Podczerwień (IR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
100mA
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Natężenie promieniowania (Ie) min. przy If
80mW/sr przy 100mA