TSAL6100
Numer produktu DigiKey
751-1203-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSAL6100
Opis
EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podczerwień (IR) Emiter 940nm 1,35V 100mA 80mW/sr przy 100mA 20° Promieniowe, śr. 5mm (T 1 3/4)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TSAL6100 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,35V
Producent
Vishay Semiconductor Opto Division
Kąt widzenia
20°
Opakowanie
Zbiorcze
Orientacja
Widok z góry
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ
Podczerwień (IR)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
100mA
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, śr. 5mm (T 1 3/4)
Natężenie promieniowania (Ie) min. przy If
80mW/sr przy 100mA