T55V336M016C0070 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T55V336M016C0070 |
Opis | CAP TANT POLY 33UF 16V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T55V336M016C0070 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 70mOhm przy 100kHz |
Producent Vishay Sprague | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 33 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta V |
Napięcie - znamionowe 16 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |