T51D336M020C0100
Numer produktu DigiKey
3581-T51D336M020C0100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T51D336M020C0100CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T51D336M020C0100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T51D336M020C0100
Opis
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Vishay Polytech
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
20 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz