T598B157M006ATE045
Numer produktu DigiKey
399-T598B157M006ATE045TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T598B157M006ATE045CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T598B157M006ATE045DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T598B157M006ATE045
Opis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 45mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T598B157M006ATE045 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm przy 100kHz