VS-C4PH6006L-N3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 146
Arkusz danych
Diody 600 V 30A Otwór przelotowy TO-247AD
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-247AD-3L_Bottom
VS-C4PH6006L-N3
Numer produktu DigiKey
VS-C4PH6006L-N3GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-C4PH6006L-N3
Opis
DIODE STANDARD 600V 30A TO247AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
55 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AD
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2 V @ 30 A