IDW50E60FKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IDW50E60FKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IDW50E60FKSA1
Opis
DIODE STANDARD 600V 80A PGTO2473
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 80A Otwór przelotowy PG-TO247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IDW50E60FKSA1 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
115 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 µA @ 600 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
80A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2 V @ 50 A