V35PW15HM3/I
Numer produktu DigiKey
V35PW15HM3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V35PW15HM3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V35PW15HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V35PW15HM3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 150 V 35A Montaż powierzchniowy SlimDPAK
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 150 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
1620pF przy 4V, 1MHz
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SlimDPAK
Prąd - średni wyprostowany (Io)
35A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.4 V @ 35 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)