T541X157M016AH6710 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz