V30K45-M3/H
Numer produktu DigiKey
V30K45-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
V30K45-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
V30K45-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V30K45-M3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 30A Montaż powierzchniowy FlatPAK (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V30K45-M3/H Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 mA @ 45 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
4000pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
FlatPAK (5x6)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
630 mV @ 30 A