V20PW10CHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-V20PW10CHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V20PW10CHM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V20PW10CHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V20PW10CHM3/I
Opis
DIODE ARR SCHOTTKY 100V SLIMDPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 100 V
Seria
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SlimDPAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 10 A