GXC1H680MCQ1GS
Numer produktu DigiKey
GXC1H680MCQ1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
493-GXC1H680MCQ1GSCT-ND - Taśma cięta (CT)
493-GXC1H680MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GXC1H680MCQ1GS
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 24mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Producent
Nichicon
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Silne drgania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
540 mA @ 120 Hz
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.6 A @ 100 kHz
Pojemność
68 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,425" (10,80mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C