V10PL63HM3/I
Numer produktu DigiKey
112-V10PL63HM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V10PL63HM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V10PL63HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V10PL63HM3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Szczegółowy opis
Diody 60 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 60 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
2100pF przy 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
530 mV @ 10 A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)