SZMM5Z5V1ST1G
Numer produktu DigiKey
488-SZMM5Z5V1ST1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-SZMM5Z5V1ST1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-SZMM5Z5V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM5Z5V1ST1G
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZMM5Z5V1ST1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V