V10P20-M3/87A
Numer produktu DigiKey
V10P20-M3/87AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V10P20-M3/87AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V10P20-M3/87AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V10P20-M3/87A
Opis
DIODE SCHOTTKY 200V 2.4A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 2,4A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V10P20-M3/87A Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
400 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2,4A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.34 V @ 10 A