BAS70LT1G
Numer produktu DigiKey
BAS70LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS70LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS70LT1G
Opis
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 70 V 70mA Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BAS70LT1G Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
2pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
70mA
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 15 mA