V10P15-M3/H
Numer produktu DigiKey
112-V10P15-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V10P15-M3/HTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
V10P15-M3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 150 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.08 V @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 150 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A