ISC060N10NM6ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-ISC060N10NM6ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-ISC060N10NM6ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-ISC060N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ISC060N10NM6ATMA1
Opis
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 15A (Ta), 97A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8, FL
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ISC060N10NM6ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,3V przy 50µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
33 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2500 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 125W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8, FL
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6mOhm przy 25A, 10V