TLZ9V1C-GS08
Numer produktu DigiKey
112-TLZ9V1C-GS08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TLZ9V1C-GS08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-TLZ9V1C-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLZ9V1C-GS08
Opis
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 9.1 V 500 mW Montaż powierzchniowy SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 nA @ 8.39 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
8 Ohms