TLZ12C-GS08
Numer produktu DigiKey
112-TLZ12C-GS08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TLZ12C-GS08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-TLZ12C-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLZ12C-GS08
Opis
DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 500 mW Montaż powierzchniowy SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 nA @ 11.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-80 MiniMELF
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
12 Ohms