T15B36CAHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-T15B36CAHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-T15B36CAHM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-T15B36CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T15B36CAHM3/I
Opis
DIODE, TVS, 1.5KW, 36V, BIDIRECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49,9V Zacisk 31,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
31,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 185°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30,8V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
34,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
49,9V