BZT585B18T-7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZT585B18T-7 |
Opis | DIODE ZENER 18V 350MW SOD523 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 18 V 350 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | BZT585B18T-7 Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 50 nA @ 12.6 V |
Prod. | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1.1 V @ 100 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -65°C - 150°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa / skrzynia |
Tolerancja ±2% | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-523 |
Moc - maks. 350 mW | Bazowy numer produktu |
Impedancja (max.) (Zzt) 45 Ohms |