SMF24A-M3-08
Numer produktu DigiKey
SMF24A-M3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMF24A-M3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMF24A-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF24A-M3-08
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 5,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
244pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V