CSHD6-100C TR13 PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-CSHD6-100CTR13PBFREETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1514-CSHD6-100CTR13PBFREECT-ND - Taśma cięta (CT)
1514-CSHD6-100CTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSHD6-100C TR13 PBFREE
Opis
DIODE ARRAY SCHOTT 100V 6A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 6A Montaż powierzchniowy TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSHD6-100C TR13 PBFREE Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 6 A
Producent
Central Semiconductor Corp
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
30 µA @ 100 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
6A