SMF14A-E3-08
Numer produktu DigiKey
SMF14A-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMF14A-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMF14A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF14A-E3-08
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 8,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
392pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V