BLM15PX600SN1D
Numer produktu DigiKey
490-11023-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11023-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11023-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15PX600SN1D
Opis
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Szczegółowy opis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 2,5A 32mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PX600SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
32mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
60 Ohms @ 100 MHz