SMCJ8.5A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 2 990
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
14,4V Zacisk 104,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ8.5A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ8.5A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ8.5A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
104,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V