SMDJ8.5A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 040
Arkusz danych
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 398
Arkusz danych
Bourns Inc.
Bourns Inc.
W magazynie: 303
14,4V Zacisk 208,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ8.5A-T7
Numer produktu DigiKey
SMDJ8.5A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ8.5A-T7
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ8.5A-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
208,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V