SMCJ64A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ64A-E3/9ATGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ64A-E3/9ATGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ64A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ64A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
103V Zacisk 14,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V